?

Apie mus

Apie mus

UAB „Clean Solutions“ daugiau kaip 16 metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė. Bendrovė teikia visas patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas, įskaitant specializuotus valymo darbus (langų valymas, kiliminės dangos valymas, baldų plovimas, fasadų plovimas, postatybinis valymas ir pan.). Be valymo paslaugų, Bendrovė taip pat prekiauja higienos produktais (rankšluostinis, tualetinis popierius, skystas muilas, dezodorantai ir kt.), nuomoja purvą surenkančius kilimėlius, taip suteikiant galimybę savo Klientams gauti viską, kas susiję su jų patalpų švara, iš vienų rankų.
 
Šiuo metu UAB „Clean Solutions“ džiaugiasi tuo, kad turi galimybę teikti profesionalias valymo paslaugas reikšmingai daliai Lietuvos rinkoje veikiančių bendrovių.  Didžiuojamės, kad didelę dalį bendrovės Klientų sudaro mūsų lojalūs Klientai, su kuriais dirbame daugiau nei penkerius metus.
 
Mūsų VIZIJA – pirmaujanti kompanija, puikiai žinoma kaip savo srities ekspertė visoje Lietuvoje.
 
Tuo tarpu pagrindines Clean Solutions veiklos kryptis nusako įmonės MISIJA – atitikti kiekvieno Kliento lūkesčius ir būti kiekvieno verslo atstovo patikimu partneriu. Tai reiškia, kad įmonė klausosi Klientųprisitaiko ir stengiasi patenkinti jų poreikius bei  atitikti jų lūkesčius
 
Esame tam, kad kasdienis Kliento sunkus darbas būtų lydimas nepriekaištingos švaros!
 
Mus pasirinko: